Hardworkers Team logo

Euro Bungy jest obecnie niezwykle popularnym urządzeniem rozrywkowym. Jego zastosowanie jest ogromne począwszy od mniejszych imprez takich jak spotkania zakładowe, uroczystości inauguracyjne, jubileusze, kampanie reklamowe, skończywszy na wielkich imprezach masowych typu targi, koncerty, festyny, dożynki, czy dni miast. Idealnie nadaje się do centrów handlowych i innych wysokich pomieszczeń skupiających ludzi.

Skoki i salta wykonywane w powietrzu na Euro Bungy to niezwykłe przeżycie. Nasze urządzenie fascynuje osoby w każdym wieku. Jego przemyślana, solidna konstrukcja służy nie tylko dzieciom, ale i dorosłym o wadze do 90 kg.

Nasze urządzenia wyposażone są w gumy do skakania najwyższej jakości, w celu zapewnienia Państwu naprawdę wysokich i dynamicznych skoków nawet na wysokość 9 metrów. Wszystko to w sposób całkowicie bezpieczny i w pełni kontrolowany.

Zapewniamy, że miła i fachowa obsługa z naszej strony zagwarantuje pełne bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom zabawy oraz niewątpliwie przyczyni się do sukcesu zaplanowanej przez Państwa imprezy. Polecamy również wynajem całego sprzętu na określony czas i wskazane miejsce.

Życzymy wysokich, udanych lotów!

naleczow_biblioteka_wakacje159.jpg naleczow_biblioteka_wakacje160.jpg naleczow_biblioteka_wakacje165.jpg

naleczow_biblioteka_wakacje177.jpg naleczow_biblioteka_wakacje178.jpg naleczow_biblioteka_wakacje193.jpg

Kategoria: Uncategorised