Hardworkers Team logo

IMPREZY PLENEROWE - Usługa skierowana do osób organizujących spotkania integracyjne, pikniki i festyny dla grup lub imprezy masowe w plenerze.
Zakotwiczony na linach balon służy zarówno do podnoszenia pasażerów w koszu jak również jest wspaniałą atrakcją wizualną imprezy ponieważ po zapadnięciu zmroku zamienia się w wielką ognistą kulę co chwila świecącą niczym ogromny lampion.
W ciągu kilku godzin z atrakcji może skorzystać ok. 200 osób.
Optymalne warunki do zrealizowana takiej atrakcji pojawiają się na ok. 2 godz. przed zachodem słońca ze względu na stabilną pogodę i zmniejszającą się siłę wiatru.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE – wyśmienita okazja do tego, aby uczynić rodzinne wydarzenie nadzwyczajnym i niezapomnianym: ślub, komunię, urodziny lub imieniny najbliższych. W szczególności zapraszamy młode pary na sesje ślubne – współpracując z profesjonalnym fotografem proponujemy ekskluzywną sesję ślubną przy balonie, w koszu, która zaczyna się w sercu malowniczo położonego Nałęczowskiego Parku Zdrojowego a kończy lotem z lampką szampana w górze za pomyślność Młodej Pary.