Hardworkers Team logoHardworkers Team to firma, która powstała w 2008 roku i została utworzona przez dwóch pilotów - pasjonatów sportu balonowego, członków Aeroklubu Lubelskiego.

Naszą wiodącą ofertą są loty widokowe balonem na ogrzane powietrze, które realizujemy na terenie Województwa Lubelskiego w malowniczych okolicach Nałęczowa, Kazimierza Dolnego, Janowca, doliny Wisły oraz Lublina. Lot widokowy balonem to niezapomniana podniebna przygoda, która jest pragnieniem wielu dzieci i niespełnionym marzeniem osób dorosłych.

Z kosza balonu przemieszczającego się po niebie w majestatyczny sposób nawet na wysokości 2000m można swobodnie rozkoszować się widokami rozpościerającymi się aż po horyzont. Warunki pogodowe umożliwiają loty rano i wieczorem dzięki temu nasi pasażerowie mogą podziwiać niezapomniane wschody i zachody słońca.

Dzięki nam możecie spełnić marzenie lub podarować wspaniały upominek bliskiej osobie!

W odpowiedzi na potrzeby klientów indywidualnych i grup zorganizowanych w zakresie organizacji pobytów i spędzenia czasu wolnego specjalizujemy się również w kompleksowej oprawie wydarzeń - od przygotowania scenariusza i kosztorysu z propozycja lokalizacji poprzez całą logistykę, wykonanie rezerwacji i prowadzenie usługi pobytowej. Współpracujemy z ośrodkami SPA i hotelami stawiając na wysoki poziom usług dla każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług podzielonych w zaprezentowanych powyżej działach tematycznych.
Kategoria: Uncategorised