Hardworkers Team logo

Euro Bungy jest obecnie niezwykle popularnym urządzeniem rozrywkowym. Jego zastosowanie jest ogromne począwszy od mniejszych imprez takich jak spotkania zakładowe, uroczystości inauguracyjne, jubileusze, kampanie reklamowe, skończywszy na wielkich imprezach masowych typu targi, koncerty, festyny, dożynki, czy dni miast. Idealnie nadaje się do centrów handlowych i innych wysokich pomieszczeń skupiających ludzi.

Skoki i salta wykonywane w powietrzu na Euro Bungy to niezwykłe przeżycie. Nasze urządzenie fascynuje osoby w każdym wieku. Jego przemyślana, solidna konstrukcja służy nie tylko dzieciom, ale i dorosłym o wadze do 90 kg.

Nasze urządzenia wyposażone są w gumy do skakania najwyższej jakości, w celu zapewnienia Państwu naprawdę wysokich i dynamicznych skoków nawet na wysokość 9 metrów. Wszystko to w sposób całkowicie bezpieczny i w pełni kontrolowany.

Zapewniamy, że miła i fachowa obsługa z naszej strony zagwarantuje pełne bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom zabawy oraz niewątpliwie przyczyni się do sukcesu zaplanowanej przez Państwa imprezy. Polecamy również wynajem całego sprzętu na określony czas i wskazane miejsce.

Życzymy wysokich, udanych lotów!

Kategoria: Uncategorised
Hardworkers Team logo

"Zakochani unoszą się nad ziemią"

Planujesz niezapomnianą ceremonię zaręczyn lub potrzebujesz pomocy w organizacji tego wydarzenia?

Aby nadać mu uroczyste znaczenie należy starannie wybrać czas i miejsce...

Romantyczny "spacer w chmurach" to idealna okazja, aby powiedzieć sobie "tak".

Wraz z wysokością rosną emocje - podniebna przygoda na pewno zakończy się sukcesem.

Na specjalne życzenie możemy zapewnić dodatkowe atrakcje - przygotować specjalny napis, zarezerwować romantyczną kolację lub zorganizować sesję zdjęciową.

Po locie celebrujemy zaręczyny szampanem a szczęśliwa narzeczona otrzymuje bukiet kwiatów

Kategoria: Uncategorised
Hardworkers Team logo

Przeżyj niezapomnianą przygodę i poczuj sporą dawkę adrenaliny z Nami i Spa Nałęczów.

Rekomendujemy Państwu nasz autorski pakiet pobytowy pod nazwą „Spa z Adrenaliną”.

Jest to propozycja dla osób lubiących prowadzić intensywny tryb życia i takich, które nie mają czasu na dłuższy wyjazd i odpoczynek a szukają oferty aktywnego wypoczynku połączonego z możliwością relaksu w spa . Oferta skierowana jest również do młodych osób - zakochanych i par obchodzących swoje rocznice ślubu/znajomości.

Program pakietu został tak przygotowany, aby pomógł w krótkim czasie zregenerować siły, poprawić urodę oraz przeżyć wspaniałą podniebną przygodę podczas lotu balonem, który zakończy się okolicznościową lampką szampana. Potrzeba adrenaliny jest potrzebą niemalże każdego człowieka. Jednak jak ją dawkować, by dawała przyjemność, a jednocześnie była bezpieczna? Odpowiedź jest prosta - wybrać jedną z naszych propozycji:

Program dla dwóch osób w "Termach Pałacowych Nałęczowianka" obejmuje:

- 2 noclegi w Termach Pałacowych z całodziennym wyżywieniem (3 posiłki dziennie)
- 2 zabiegi z gamy zabiegów podstawowych na dobę do wyboru spośród: Hydromasaż, Elektrostymulacja, Kąpiel perełkowa, Masaż Aquatonic, Fango, Bicze szkockie, Gimnastyka wodna, Masaż Aromaterapeutyczny, Masaż limfatyczny.
- nieograniczony wstęp do kompleksu wodnego Atrium
- dla każdej z osób 1 seans w Basenie Białej Glinki
- romantyczny seans wieczorny w domku fińskim - jacuzzi z butelką wina Spa Selection
- dla każdej z osób zabieg spa extreme – masaż gorącymi kamieniami
- lot widokowy balonem nad Nałęczowem i okolicą, zakończony wydaniem certyfikatu i pamiątkowym zdjęciem z pilotem.

Cena za dwie osoby : 2 650zł
--------------------------------------------------------------------------------

Program dla dwóch osób w "Willi Uciecha" obejmuje:
- 2 noclegi w Willi Uciecha z całodziennym wyżywieniem (3 posiłki dziennie)
- dla każdej z osób na cały pobyt 4 zabiegi z gamy zabiegów klasycznych
- nieograniczony wstęp do kompleksu wodnego Atrium
- romantyczny seans wieczorny w domku fińskim - jacuzzi z butelką wina Spa Selection
- dla każdej z osób 1 seans w Basenie Białej Glinki
- lot widokowy balonem nad Nałęczowem i okolicą, zakończony wydaniem certyfikatu i pamiątkowym zdjęciem z pilotem

Cena za dwie osoby: 2 116zł

* w przypadku złej pogody, będą mieli Państwo możliwość odwiedzenia SPA NAŁĘCZÓW i skorzystania z noclegu ze śniadaniem i lotu balonem w dogodnym dla Państwa terminie w czasie nie dłuższym niż 6 miesięcy od dnia wykorzystania programu SPA z Adrenaliną.

Jeśli dysponujesz mniejszym budżetem możemy zaproponować tańszą opcję pakietu w obiekcie o innej lokalizacji z podobnymi atrakcjami.


Współpracując z Uzdrowiskiem Nałęczów oraz ośrodkiem Spa Nałęczów proponujemy pomoc w organizacji pobytów rekreacyjnych osobom indywidualnym, grupom oraz instytucjom zainteresowanym zakupem voucherów dla pracowników lub klientów.

W imieniu naszych klientów negocjujemy atrakcyjne rabaty!

Kategoria: Uncategorised
Hardworkers Team logoKategoria: Uncategorised
Hardworkers Team logo

Dla grup zorganizowanych przygotowujemy kompleksowe scenariusze konferencji oraz eventów dzięki współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami i w konkurencyjnych cenach proponujemy pełną logistykę wyjazdu: transfer grupy, zakwaterowanie, organizację obrad i zaplecze techniczne (sale konferencyjne, sprzęt multimedialny, catering, imprezy wieczorne z oprawą muzyczną i atrakcjami).
Jeśli organizujesz piknik firmowy możemy uatrakcyjnić to wydarzenie wzbogacając program o loty balonem na uwięzi, nocne pokazy, reklamę firmy na powłoce balonu oraz kule zorbing.

Kategoria: Uncategorised