693 230 787
info@hardworkers.pl

     Najczęściej zobaczycie Nas w Nałęczowie, mieście z którego pochodzimy i mieszkamy na co dzień. Startujemy z Parku Zdrojowego, którego niepowtarzalną atmosferę stworzyła historia i przyroda.
     Od początku naszej przygody z lataniem upodobaliśmy sobie to małe urokliwe miasteczko i do dziś jesteśmy jego stałym Gospodarzem w lataniu balonami. Ze względów pogodowych czasami odjeżdżamy naszymi autami w okolice Nałęczowa, uwzględniając kierunek wiatru w dniu lotu i planujemy przelot nad Nałęczowem. Po każdym zakończonym locie odwozimy Państwa do miejsca zbiórki jakim jest przeważnie  Hotel Termy Pałacowe w Nałęczowie.

     Istnieje również możliwość zamówienia startu we wskazanym miejscu przez Zamawiającego po wcześniejszym zapoznaniu się przez nas z lokalizacją i warunkami technicznymi umożliwiającymi   bezpieczne wykonanie lotu.

     Nasze balony to kameralny 2 - osobowy niebieski balon Spa Nałęczów i drugi duży 6 - osobowy balon pasażerski w białych barwach Uzdrowisko Nałęczów / Nałęczowianka.

Nałęczów - Miasto Uniesień

Jesteśmy Certyfikowaną Firmą, wykonującą loty balonem w Polsce zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 2018/395, potwierdzone przez Urząd Lotnictwa Cywilnego pod numerem PL.BOP.027